КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

Тијанџин Yuewei Музички Инструментот копродукции, ООД (оригинално име е Тијанџин Yongwei музички инструмент копродукции, Ltd) е производител на музички инструменти. Yuewei компанија е во близина на Тијанџин пристаниште и големи логистички centre.Our главни производи се дувачки инструменти, музички инструменти, удиралки, и видови на accessories.Integrity првиот и добар кредит се нашиот штанд. Нашиот принцип е "обезбедување на квалитетни производи, разумна цена, супериорна услуга, ефикасно да се одговори и на побрзо отворање на испорака!

Прочитај повеќе

Вести & Настани